Latvijā plosījies brāzmains vējš! Nolauzti koki un nodarīti postījumi ēkām

1 komentārs

Šodien Latvijā plosās brāzmains vējš, dienas laikā tas pieņēmās spēkā, un tas pierims tikai naktī, bet gaisa temperatūra pakāpeniski pazeminājās. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saistībā ar vēja radītām sekām saņēmis 15 izsaukumus, pārsvarā par vēja nolauztiem kokiem.

Visi izsaukumi reģistrēti Rīgas reģionā. Piecos gadījumos koki bija uzkrituši uz ceļa braucamās daļas, bet Nīcgales, Vietalvas un Ieriķu ielā koki bija uzkrituši uz automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sergeja Žoltoka hokeja skolas teritorijā krītošs koks saspiedis automašīnu un bojājis arī blakus esošās halles jumtu, savukārt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) galvenajai ēkai vēja brāzmas izsitušas stiklotās ieejas durvis. Apmeklētāji bija spiesti ēkā doties pa sānu durvīm.

Vairākos gadījumos vējš bija pārrāvis elektrības vadus, cik zināms, tad šobrīd bez elektrības ir 700 mājsaimniecību, savukārt kādai mājai norauts arī jumta fragments.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Latviete Igaunijā
    +1

    Latviete Igaunijā

    Ticiet vai nē, bet ne tikai Latvijā.

    18.03.2016 22:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas