Latvija pievienojusies vairākām Eiropas Savienības valstīm Apvienoto reaģēšanas spēku izveidē

0 komentāri

Latvija pievienojusies Lielbritānijai un vēl piecām citām Eiropas Savienības valstīm Apvienoto reaģēšanas spēku izveidē.

Saskaņā ar pirmdien, 30. novembrī, Londonā parakstīto vienošanos šādu vienību iecerēts izveidot, lai spētu ātri, integrēti un savstarpēji koordinēti reaģēt uz mūsdienu draudiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līgumu parakstīja Lielbritānija, trīs Baltijas valstis, Dānija, Nīderlande un Norvēģija.

Tiek plānots, ka Latvija kopīgiem spēkiem deleģēs rotas līmeņa apakšvienību – aptuveni 160 karavīrus, integrējot to Lielbritānijas kaujas grupas sastāvā. Lai pilnvērtīgi iekļautos šajos spēkos, Latvijas karavīriem būs jāpiedalās divpusējās un daudzpusējās mācībās un vingrinājumu programmā.

Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons norāda, ka pievienošanās šiem spēkiem nākotnē stiprinās Baltijas valstu drošību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas