Latvijā naktī turpinās līt

0 komentāri

Šonakt visā Latvijā turpināsies ilgstošs, stiprs lietus, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

No plkst. 21.00 līdz plkst. 9.00, turpinoties ilgstošam lietum, atsevišķos rajonos nokrišņu daudzums sasniegs 15-25 milimetri (mm).
Šodien stiprākais lietus bijis Rucavas apkārtnē, kur nokrišņu daudzums sasniedzis 22 mm.

Jau ziņots, ka situācija saistībā ar plūdiem Ogrē, Salaspils novadā un Stopiņu novadā ir normalizējusies un stabilizējusies.

Ilgstošo lietavu dēļ iepriekš mājas applūdušas Salaspils pagastā un Ogrē. Hidrologi jau prognozēja, ka nākamnedēļ atkal atsāksies straujāka ūdens līmeņa celšanās. Tuvākajās dienās ūdens līmenis paaugstināsies vairākās upēs, tostarp Daugavā, Aiviekstē un Gaujas lejtecē. Ūdens līmeņa paaugstināšanās iespējama arī Vidzemes augstienes dienvidu daļas mazo upju lejtecēs. Pārējās upēs līmenis kritīsies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas