Latvija, Lietuva un Igaunija ir uz saspīlējuma robežas; Krievija varētu Baltiju pārvērst nākamo karsto punktu

0 komentāri

Latvija, Lietuva un Igaunija ir uz saspīlējuma robežas, un Krievija varētu Baltiju pārvērst par tās nākamo karsto punktu, – šodien satraukti vēsta pasaulē ietekmīgais laikraksts Financial Times. Un šodien  atkal manīta nu jau kārtējā Krievijas kara lidmašīna pie Latvijas.

Saspringto drošības situāciju reģionā tieši šobrīd – oficiālo vakariņu laikā – premjere Laimdota Straujuma pārrunā  ar Zviedrijas jauno premjerministru Stefanu Lefvenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš ieradies Rīgā, noslēdzot savu vizīti Baltijas valstīs. Lefvenam pašam vēl joprojām ir daudz neskaidrību par Zviedrijas piekrastē atklāto zemūdeni, ko daudzi  jau paspējuši piedēvēt Krievijai.

Zviedrijas premjers arī vizītes laikā Rīgā joprojām nevēlējās oficiāli konkretizēt, par kuras valsts zemūdeni ir runa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas