Latvija Krievijai izdod vīrieti, kurš tiek vainots Sočos notikušas slepkavības atbalstīšanā

0 komentāri

Latvijas Valsts policija (VP) pagājušajā nedēļā Krievijai izdevusi vīrieti, kurš apsūdzēts par Sočos notikušas slepkavības atbalstīšanu. VP preses pārstāvis Toms Sadovskis apstiprināja, ka 20. maijā VP konvojs nodeva Krievijas likumsargiem starptautiskajā meklēšanā izsludinātu 1972. gadā dzimušu vīrieti.

No publiski pieejamās informācijas izriet, ka valdība 19. maijā nolēma Krievijai izdot Temuru Matuu.

VP pērn martā izplatītajā preses paziņojumā raksta, ka 1972. gadā dzimušo vīrieti starptautiskajā meklēšanā 2013. gadā bija izsludinājis Krievijas Interpola birojs. Vīrietis starptautiskā meklēšanā bija kopš 2013. gada 10. aprīļa saistībā ar apsūdzībām par slepkavības atbalstīšanu organizētā grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Kā norādīts Krievijas Interpola biroja paziņojumā, vīrietis 2011. gada martā Sočos piedalījies pasūtījuma slepkavībā, novērojot upuri un dodot signālu slepkavības izdarītājiem par upura ierašanos kādā kafejnīcā.

Pēc šā signāla slepkavības izdarītāji ieradās norādītajā kafejnīcā un ar klusinātājiem aprīkotām pistolēm ar sešiem šāvieniem nogalināja upuri.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas