Latvija ir gatavojusies teroristu uzbrukumiem prezidentūras laikā

0 komentāri

Gatavojoties Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē, esam gatavojušies arī tiešiem, fiziskiem terorisma draudiem, taču kopumā Latvijā terorisma līmenis ir zems, intervijā 900 sekundes sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

”Prezidentūras laikā varētu būt lielāki uzbrukumi – provokācijas ir iespējamas, gan diskreditējot amatpersonas, gan valsti kopumā. Taču esam nopietni gatavojušies, lai prezidentūras laikā spētu nodrošināt visu pasākumu norisi. Primārā lieta, kam esam gatavojušies, ir skaidrs terorisms. [..] Ir bijušas mācības Gaismas pilī, tāpat ir nopietna sadarbība ar partnerdienestiem, Valsts un Drošības policiju,” sacīja R. Kozlovskis, norādot, ka pretterorisma plāns ir pārbaudīts arī praksē.

Taču iekšlietu ministrs norāda, ka terorisma draudi Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, ir zemi. Daudz vairāk jāuzmanās no dažādiem diskreditācijas paņēmieniem. ”Terorisma līmenis Latvijā ir zems. Nav tādu draudu kā citās valstīs, kur atsevišķu musulmaņu radikalizācijas procesā, grupējumi pastrādā teroraktus. Līdz ar to, manuprāt, šajā jomā mums nav draudu, taču nevaram izslēgt, ka kādas ekstrēmistu grupas varētu mēģināt aktivizēties. Mūs vairāk uztrauc kampaņas, ko varētu īstenot medijos,” sacīja R. Kozlovskis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas