Latvija ir gatava Igaunijai sniegt nepieciešamo palīdzību saistībā ar policista nolaupīšanu

0 komentāri

Saistībā ar Igaunijas Drošības policijas darbinieka nolaupīšanu Latvijas puse ir gatava Igaunijai sniegt visu nepieciešamo palīdzību, ja tā tiks lūgta, aģentūru LETA par iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (V) viedokli informēja iekšlietu ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Holma.

Šo incidentu Kozlovskis ir personīgi pārrunājis ar Igaunijas iekšlietu ministru Hanno Pevkuru, atrodoties šodien Baltijas valstu iekšlietu ministru neformālajā sanāksmē Viļņā. Tāpat saistībā ar šo incidentu Latvijas Drošības policijas vadība ir sazinājusies ar Igaunijas Drošības policijas vadību.

Pašlaik Igaunijas puse vēl izvērtē lietas apstākļus, un dienesti ir vienojušies, ka, tiklīdz būs saņemta nepieciešamā informācija par incidenta apstākļiem, Latvijas kolēģi tiks par to informēti.

Arī Valsts robežsardze ir sazinājusies ar saviem kolēģiem Igaunijā un uztur ciešus kontaktus un apmainās ar informāciju, norādīja Holma.

Skaties.lv jau informēja, ka piektdien, 5.septembrī, nolaupīta augsta Igaunijas drošības policijas amatpersona. Amatpersonai netālu no Luhamā robežkontroles punkta uzbrukušas bruņotas personas, kas ieradušās no Krievijas.

Bruņotā laupīšana notikusi piektdien, 5.septembrī, ap  9:00 no rīta.  Igaunijas Drošības policijas amatpersona Igaunijas teritorijā pildījusi dienesta pienākumus. Pagaidām nenoskaidrotas personas viņam uzbrukušas un aizvedušas uz Krieviju.Tiek ziņots, ka neilgi pirms uzbrukuma radīti traucējumus radiosakariem un izmantotas dūmu sveces.Pagaidām konkrētu ziņu, kur atrodas nolaupītā amatpersona nav. Nav arī skaidrs, kāpēc par notikušo atklātībā tika paziņots tikai pēc sešām stundām, norāda ERR. Tiek veikta izmeklēšana un par notikušo ierosināts kriminālprocess.
0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas