Latvijā ir arī gadījumi, kad sievietes izmanto mazus zēnus

0 komentāri

Latvijā ir bijuši pedofilijas gadījumi, kad varmākas ir bijušas sievietes, tā intervijā radio Baltkom atzina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas direktore Laila Rieksta-Riekstiņa.

”Sūdzības pārsvarā ir par vīriešiem, bet ir gadījumi, kad sievietes izmanto mazus puikas, protams, šādu gadījumu ir daudz mazāk. Jāpiebilst, ka cilvēkiem ir tādas noslieces. Šādas personas meklē darbu, kurā ir kontakts ar bērniem,” piebilda Rieksta-Riekstiņa.

Speciālisti, kuru ikdiena ir darbs ar vardarbībā cietušiem bērniem norāda, ka seksuālā vardarbība pret bērniem ir daudz izplatītāka, nekā cilvēki ir pieraduši domāt. Šobrīd skaļi izskan Liepājas gadījums, kas izsaucis sabiedrības sašutumu – kā tas vispār bijis iespējams, taču bērnu krīzes centrā tā ir ikdiena.

Un runa nebūt nav par pusaudžiem. Seksuāli izmantoti galvenokārt tiek pirmsskolas vecuma bērni. Jaunākajam seksuālās vardarbības upurim bijuši vien deviņi mēneši – stāsta Dardedzes speciāliste.

Turklāt varmāka bērnam nebūt nav svešs, bet gan ļoti labi pazīstams cilvēks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas