Latvijā ik gadu bezvēsts pazūd vidēji 800 cilvēku! Lielu daļu neizdodas atrast

0 komentāri

Latvijā gada laikā pazūd no 700 līdz 900 cilvēku. Aptuveni simtu no viņiem tā arī neatrod – nedz dzīvus, nedz mirušus.

Saskaņā ar Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Personu meklēšanas nodaļas priekšnieka vietnieka Andreja Čerņaka sniegto informāciju dažus Latvijā pazudušos cilvēkus likumsargi meklē piecus un pat 10 gadus (tas ir maksimālais laiks, cik ilgi saskaņā ar likumu Latvijā meklē bezvēsts pazudušo).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja cilvēks ir gados (vecāks par 65 gadiem) – tad pēc pieciem gadiem meklēšana tiek pārtraukta, bet jauni un vidēja vecuma cilvēki meklēšanā var atrasties 10 gadus. Kamēr viņus neatradīs – dzīvus vai mirušus.

Saskaņā ar Valsts policijas statistikas datiem katru gadu Latvijā pazūd no 700 līdz 900 cilvēku. Tā 2010. gadā mūsu valstī bezvēsts pazuda 851 cilvēks, 2011. gadā – 870, 2012. gadā bezvēsts pazudušo bija jau būtiski mazāk – 731. Savukārt 2013. gadā viņu skaits pieauga gandrīz par simtu un sasniedza jau 814.

2014. gadā valstī bija reģistrēts 701 bezvēsts pazudušais, bet 2015. gadā – 730.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas