Latvijā ieradusies kara tehnika no Vācijas

0 komentāri

Vairāk nekā 20 kāpurķēžu un 15 riteņu tehnikas vienību, kā arī konteineri ar ekipējumu no Vācijas uz Latviju tika nogādāti pa dzelzceļu un izkrauti Garkalnes dzelzceļa stacijā.

Šodien pēc izkraušanas Vācijas Bruņoto spēku tehnika devās uz Ādažu bāzi. Veicot tehnikas pārvietošanu, vienlaikus tika vingrinātas un pārbaudītas arī civilmilitārās sadarbības iemaņas.

Vingrinājuma norisē iesaistījās arī Ādažu novada dome, Latvijas Valsts ceļu un Rīgas mežu pārstāvji. Vācijas karavīri rotācijas kārtībā atrodas Latvijā jau kopš augusta un piedalās kopīgās militārās mācībās un treniņos kopā ar Latvijas un citu sabiedroto valstu bruņoto spēku karavīriem.

Šo pēcpusdien stāvlaukumā pie Ādažu novada domes ēkas iedzīvotāji varēja aplūkot Vācijas Bruņoto spēku bruņutehniku un tikties ar karavīriem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas