Latvijā ieradīsies NATO ģenerālsekretārs

0 komentāri

Drīzumā Latviju ar savu klātbūtni pagodinās jaunais NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Viņš Latvijā ieradīsies ceturtdien, 20. novembrī, apstiprināja premjerministre Laimdota Straujuma.

Galvenais sarunu temats būs ”perspektīvie NATO plāni” un ”perspektīvā sadarbība”, sacīja L. Straujuma. Premjerministre akcentēja, ka ar NATO ģenerālsekretāru neparedzēti sarunu temati netiek plānoti – ”nekas ārpus notiekošā”. Viens no sarunu tematiem būs arī krīze Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

L. Straujuma uzsvēra, ka Latvija ir ļoti pateicīga NATO. Sadarbību uzskatāmi varēja vērot 18. novembra parādes laikā, kad tajā soļoja daudzu sadarbības valstu karavīri.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka par NATO jauno ģenerālsekretāru kļuvis bijušais Norvēģijas premjerministrs Jenss Stoltenbergs. Viņš šajā amatā stājās 1. oktobrī. J. Stoltenbergs ir NATO 13. ģenerālsekretārs kopš alianses dibināšanas 1949. gadā un pirmais Norvēģijas pārstāvis šajā amatā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas