Latvija gatava palīdzēt Ukrainai ”Malaysia Airlines” katastrofas izmeklēšanā

0 komentāri

Latvija ir gatava palīdzēt Ukrainai aviokompānijas ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīnas katastrofas apstākļu noskaidrošanā. Latvijā ir kompetenti cilvēki, kuru padoms varētu būt Ukrainai noderīgs, tā LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko iepriekš aicināja ”Malaysia Airlines” lidmašīnas katastrofas izmeklēšanā iesaistīt starptautiskos ekspertus.

Eiropas gaisa telpu kontrolējošā institūcija ir informējusi visas dalībvalstis, ka Ukraina ir noteikusi stingrākus noteikumus lidojumiem virs karadarbības zonas. Doņeckas lidojumu rajons ir slēgts – tur lidojumus Ukraina vairs neļauj veikt. Pasažieriem tas nozīmē iespējamu lidojuma laika paildzināšanos.

Civilās aviācijas aģentūras direktors M. Gorodcovs stāstīja, ka 10 kilometru augstumā, kurā lidoja avarējušais gaisa kuģis, avārijas notiek ārkārtīgi reti. Tāpat versiju par nelaimes pēkšņumu apstiprina tas, ka “Malaysia Airlines” apkalpe pirms katastrofas nav sazinājusies ar koordinācijas centriem uz Zemes, lai informētu par tehniskām problēmām. Tas palielina versijas par ārēja faktora iedarbību ticamību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas