Latvijā gaidāmi balti Ziemassvētki

0 komentāri
Latvijā gaidāmi balti Ziemassvētki
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Svētku dienās gaidāma temperatūras pazemināšanās un lielākajā daļā valsts prognozēta noturīga sniega sega, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Rīt dienas otrajā pusē Latvijai pietuvosies neliels ciklons, kas Ziemassvētku vakarā un Pirmajos Ziemassvētkos nesīs plašu mākoņu un nokrišņu zonu – lietu, slapju sniegu, kas pakāpeniski pāries sniegā.

Naktī uz 25. decembri vietām snigs stipri – sniega sega palielināsies par 6-10 cm. Pastiprinoties rietumu, ziemeļrietumu vējam, daudzviet arī puteņos. Ar šo ciklonu teritorijā ieplūdīs vēsāks gaiss, līdz ar to gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies.

Ja 24. decembrī neliels sals ir gaidāms vien galējos austrumos, tad turpmākajās dienās  tas pieņemsies spēkā, un Otrajos Ziemassvētkos naktī gaisa temperatūra pazemināsies līdz  -7…-12 grādiem, mazliet siltāks būs vien Kurzemes piekrastē.

Arī pēc svētkiem gan nakts, gan dienas laikā pieturēsies sals, vien dažviet piekrastē, vējam iegriežoties no ūdens puses, gaisa temperatūra paaugstināsies virs 0 grādu atzīmes. Praktiski katru dienu gaidāmi nokrišņi, līdz ar to daudzviet sniega sega turpinās palielināties.

Laika ziņas

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā