Latvijā ēkas un ceļi tiek būvēti uz senkapiem, kas joprojām izstaro enerģiju, akcentē gaišreģis

0 komentāri

Valsts policija (VP) kopš aprīļa pastiprināti kontrolē transportlīdzekļu vadītājus uz autokatastrofām bagātā autoceļa Tīnūži-Koknese. Tikmēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) uz šā autoceļa sola izvietot stacionāros fotoradarus.

Aptuveni 60 kilometrus garā ceļa posma pārbūvei un izbūvei tika atvēlēti 66 miljoni latu. Kopš jaunā maģistrāle nodota ekspluatācijā, uz tās notikuši 20 ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem, kur ievainoti 34, bet bojā gājuši 12 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Valsts ceļi pasūtījuši auditus, lai noteiktu šosejas kvalitāti un atklājies, ka tā ir vislabākajā kārtībā un būtiski uzlabojumi nav nepieciešami.

Laikā, kad Bez Tabu filmēšanas komanda atradās pie šosejas, raidījums kļuva par aculieciniekiem vairākiem bīstamiem apdzīšanas manevriem.

Gaišreģis Aldis Ķeviņš norāda, ka Latvijā ēkas un ceļi tiek būvēti uz senkapiem, kas joprojām izstaro enerģiju.

Šobrīd uz šosejas novietots viens fotoradars, nākotnē plānots to skaitu palielināt, bet kad tas notiks, neviens neņemas prognozēt.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas