Latvijā ceptā baltmaizē pircēja atrod dzelzs gabalu!

10 komentāri

Kāda pircēja vēlējusies pagatavot sava krustdēla iecienītās saldās baltmaizītes – olā apviļātu un apceptu maizīti. Tomēr tas nav izdevies, jo nopirktajā baltmaizē tika atrasts iecepts dzelzs gabals!

”Šodien ciemos pie manis pieteicās atnākt mans krustdēliņš. Tā nu izlēmu pagatavot viņa iecienītās saldās baltmaizītes. Olas ar cukuru jau sakultas, panna ar eļļu uzkarsusi, atlika tikai izņemt baltmaizi no iepakojuma, mērkt oliņā un cept… Taču mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Baltmaizē bija iecepts dzelzs gabals un arī griezuma vietā ir dzelzs gabali,” portālam Skaties.lv stāsta samulsusī Sanita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sanita arī sazinājusies ar ražotāju – Hanzas maiznīcu. Ražotājs esot nekavējoties reaģējis un ieradies pie pircējas mājas un paņēmuši šo maizīti ekspertīzei, kā arī atveda vietā pulka citas baltmaizes:

Foto: Aculieciniece

Foto: Aculieciniece

 

Sanita ir sajūsmā par ražotāju atsaucību, tomēr Skaties.lv nolēma pajautāt Hanzas maiznīcai, kā kaut kas tāds varēja gadīties. Ar maiznīcas pārstāvjiem mums pagaidām nav izdevies sazināties, taču, tiklīdz tas notiks, ziņosim!

10 komentāri

TOP komentāri

 • Dita
  +5

  Dita

  jauki,ka Hanzas maiznīca tā noreaģēja.

  08.05.2015 14:54

 • Sanita
  +1

  Sanita

  Nu diemžēl sazināties ar ražotājiem iedomājos tikai pašā vakarā.Izskatās,ka Tu to uztver personīgi vai vienkārši pašai dzīvē nav nācies sastapties ar nepatīkamiem pārsteigumiem.

  08.05.2015 20:11

 • ome
  +1

  ome

  Man bija gadījums pagājušā nedēļā , ka bērnam bulciņā bija zīmulis ierullēts kopā ar ievārījumu.

  08.05.2015 14:39

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas