Latvijā aizliegs nēsāt sejas aizsedzošu apģērbu, apstiprina Rasnačs

59 komentāri

Latvijā būs aizliegums nēsāt seju aizsedzošu apģērbu, šorīt LNT raidījumā 900 sekundes apstiprināja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Rasnačs norādīja, ka sākotnēji bijusi izvēle starp divām koncepcijām: aizliegums nēsāt seju aizsedzošu apģērbu konkrētās iestādēs, tostarp izglītības un valsts pārvaldes iestādēs. Otra koncepcija, kas ir pieņemta – aizliegt seju aizsedzošo apģērbu valkāt visās sabiedriskajās vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš arī piebilda, ka šāds aizliegums nepieciešams ne tikai, lai nodrošinātu sabiedrisko drošību, bet arī lai nodrošinātu Latvijas kultūras aizsardzību.

Video

59 komentāri

TOP komentāri

 • Velta Kociņa
  +27

  Velta Kociņa

  Ko Jūs tēlojat muļķus ? Ja jau reiz cilvēks atrodas citā valstī ,tad jāpieņem to likumi un paražas. Neviens jau viņus šeit nespiež braukt !

  18.01.2016 10:40

 • zuze
  +27

  zuze

  Sen bij laiks tādu likumu pieņemt un ja kādam nepatīk,lai sēž savā muslimenē

  18.01.2016 10:39

 • melnais humors
  +26

  melnais humors

  Ļoti pareizs lēmums! Atbalstu. Ja musulmaņiem tas nav pieņemams, viņi vienmēr var doties atpakaļ uz savu dzimto zemi un piekopt viņiem tīkamo ģērbšanās stilu.

  18.01.2016 10:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas