Latviešu ceļotāji Stambulā uzķeras uz āķa un nopērk viltotas smaržas

2 komentāri

Šova Pirmoreiz ārzemēs dalībnieki, apmeklējot Stambulu, devās izpētīt pilsētas pasaulslaveno tirgu. Dalībniekiem bija iespēja pārliecināties, ka pirkt slavenu zīmolu preces – tas ir tāpat, kā pirkt kaķi maisā.

Stambulas tirgus ir viens no vecākajiem un lielākajiem pasaulē. Tajā ir vairāk nekā 60 ielu, padsmit mošeju, simtiem veikalu un darbnīcu. Un, protams, arī krāpnieku. Pirmoreiz ārzemēs dalībnieki nolēma ”no rokām” iegādāties pasaulslavenu zīmolu smaržas. It kā jau ceļotāji nojauta, ka tiks apkrāpti, bet tomēr cilvēciskā ziņkāre un par lētu naudu nopirkt kāroto lietu lika ceļotājiem riskēt. Kas atradās smaržu kārbiņā – skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
2 komentāri

TOP komentāri

 • ZZ
  0

  ZZ

  nu pilnīgi vārdus no mutes izcēlāt, uzvaru pelnījuši visi pārējie ceļotāji, sirmais kungs it īpaši, Baibai galīgi garām

  06.12.2014 13:23

 • Inese
  0

  Inese

  Labdien,
  Būtu interesanti arī zināt ko paši dalībnieki domā skatoties uz sevis no malas, vai arī - skatītāju vērtējums, vai arī ko teiktu profesionāli gidi un kā vērtētu šos dalībniekus. Esmu diezgan maz skatījusies šo raidījumu, jo TV skatos reti, tāpēc arī biju šādu raidījumu palaidusi garām.
  Brauciens uz Turciju - biju ļoti pārsteigta - sākotnēji kolosālākā grupa salasījusies, bet.... Baiba - kura vispār kā gids bija nu..... nekāds, varētu tikai novērtēt kā grupas vadītājs kurš nogādāja tikai grupas biedrus noteiktā vietā, dabūja no visiem dalībniekiem pārspīlētu labas atzīmes, bet... piem. vecākais kungs, kurš (pašlaik) vienīgais kurš bija kārtīgi sagatavojies (vismaz varēja visvairāk pastāstīt par Turciju), saņēma vismazāko novērtējumu - un uzbraucienu viņam netrūka!
  Vai nu tā ir latviešu skaudība vai mantkārība (ieliekot pretiniekam zemāku atzīmi, iegūs varbūt lielo balvu - Tallinka kruīzu!!!)
  Interesanti būtu, kā vērtētu viņi paši sevi - skatoties uz sevis un salīdzinot ar citiem????

  03.12.2014 20:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas