Latvieši grib atpakaļ Palangu, finanšu krahs Grieķijā, šokolādei vēlas uzlikt akcīzi – Skaties.lv redakcijas nedēļas ziņu izlase

2 komentāri

2. Aktivizējies VID – ķeras klāt apbedītājiem un brīdina dzīvokļu izīrētājus

2/9

Finanšu krahs Grieķijā

Foto: REUTRES/SCANPIX

Foto: REUTRES/SCANPIX

Patlaban Grieķijā ir slēgtas bankas, un šāda situācija saglabāsies līdz 6. jūlijam. Iedzīvotāji ir pamatīgi satraukušies par nākotni, jo nav skaidrības, kas notiks nākamajās dienās – grieķi ar bažām gaida referendumu, kas notiks 5. jūlijā. Lielākā daļa iedzīvotāju šķietami ir par aizdevuma nosacījumu pieņemšanu un to apliecina arī sociālās aptaujas.

Tikmēr Latvijas eksperti uzskata, ka nedz Grieķijas bankrots, nedz tās iespējamā izstāšanās no eirozonas negatīvi neietekmētu Latvijas ekonomiku.

Tikmēr TV3 Ziņu žurnālists Jānis Zvērs pauž, ka Grieķijas galvaspilsētas lidostā Atēnās gan nekas neliecina par pamatīgo finanšu krīzi, kas nepārprotami skārusi valsti – tūristi arvien steidz apmeklēt Grieķiju!

Tikmēr asprāši Grieķijas ekonomikas dižķibeli izmanto, lai radītu īpatnu “Grieķijas monopola” spēli un laistu klajā oriģinālu degvīnu – Grexit!

2. Aktivizējies VID – ķeras klāt apbedītājiem un brīdina dzīvokļu izīrētājus

2/9
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
2 komentāri

TOP komentāri

 • Imants Kore
  0

  Imants Kore

  Nevis "latvieši grib", bet daži labi mēģina zīmēties, tipa, lai kāds viņus ievēro. Ja nevar savādāk, tad šādi. Tas protams, tikai visnevainīgākajā gadījumā...

  05.07.2015 06:19

 • Raimonds Cellers
  0

  Raimonds Cellers

  GRIBĒTOS ZINĀT KURI IR TIE PAGĀJUŠĀ GADSIMTA 20to GADU LATVIEŠI KURI GRIB ATGRIEZT PALANGU .SAKIET CIENĪTIE ,JŪS AR VIEGLU ROKU ATDEVĀT ABRENI KRIEVAM/TAS IR TIKAI PIEMĒRS/,BET TAGAD JŪS GRIBAT ATŅEMT SAVIEM KAIMIŅU BRĀĻIEM VIŅU PILSĒTU UN MĀJAS .VAI JŪS INTERESĒ VIŅU DOMAS? JUMS NEPIETIEK NAUDAS,BET KAS IR VAINĪGS,PROTAMS JŪS VALDOŠIE.PRAKTISKI IR IZNĪCINĀTA LATVIJAS IDENTITĀTE,MUMS NAV VAIRS NEKAS SAVS IR TIKAI ONKULIS ,KURŠ PASAKA PRIEKŠĀ KO DARĪT KO NĒ TĀPĒC ESMU PĀRLIECINĀTS,KA LIETUVIEŠU BROĻI JUMS IEKABINĀS UN JŪS TĀPAT PALIKSIET PIE SASISTĀS SILES.

  03.07.2015 21:31

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas