Latvieši grib atpakaļ Palangu, finanšu krahs Grieķijā, šokolādei vēlas uzlikt akcīzi – Skaties.lv redakcijas nedēļas ziņu izlase

2 komentāri

2. Aktivizējies VID – ķeras klāt apbedītājiem un brīdina dzīvokļu izīrētājus

2/9

Finanšu krahs Grieķijā

Foto: REUTRES/SCANPIX

Foto: REUTRES/SCANPIX

Patlaban Grieķijā ir slēgtas bankas, un šāda situācija saglabāsies līdz 6. jūlijam. Iedzīvotāji ir pamatīgi satraukušies par nākotni, jo nav skaidrības, kas notiks nākamajās dienās – grieķi ar bažām gaida referendumu, kas notiks 5. jūlijā. Lielākā daļa iedzīvotāju šķietami ir par aizdevuma nosacījumu pieņemšanu un to apliecina arī sociālās aptaujas.

Tikmēr Latvijas eksperti uzskata, ka nedz Grieķijas bankrots, nedz tās iespējamā izstāšanās no eirozonas negatīvi neietekmētu Latvijas ekonomiku.

Tikmēr TV3 Ziņu žurnālists Jānis Zvērs pauž, ka Grieķijas galvaspilsētas lidostā Atēnās gan nekas neliecina par pamatīgo finanšu krīzi, kas nepārprotami skārusi valsti – tūristi arvien steidz apmeklēt Grieķiju!

Tikmēr asprāši Grieķijas ekonomikas dižķibeli izmanto, lai radītu īpatnu “Grieķijas monopola” spēli un laistu klajā oriģinālu degvīnu – Grexit!

2. Aktivizējies VID – ķeras klāt apbedītājiem un brīdina dzīvokļu izīrētājus

2/9
2 komentāri

TOP komentāri

 • Imants Kore
  0

  Imants Kore

  Nevis "latvieši grib", bet daži labi mēģina zīmēties, tipa, lai kāds viņus ievēro. Ja nevar savādāk, tad šādi. Tas protams, tikai visnevainīgākajā gadījumā...

  05.07.2015 06:19

 • Raimonds Cellers
  0

  Raimonds Cellers

  GRIBĒTOS ZINĀT KURI IR TIE PAGĀJUŠĀ GADSIMTA 20to GADU LATVIEŠI KURI GRIB ATGRIEZT PALANGU .SAKIET CIENĪTIE ,JŪS AR VIEGLU ROKU ATDEVĀT ABRENI KRIEVAM/TAS IR TIKAI PIEMĒRS/,BET TAGAD JŪS GRIBAT ATŅEMT SAVIEM KAIMIŅU BRĀĻIEM VIŅU PILSĒTU UN MĀJAS .VAI JŪS INTERESĒ VIŅU DOMAS? JUMS NEPIETIEK NAUDAS,BET KAS IR VAINĪGS,PROTAMS JŪS VALDOŠIE.PRAKTISKI IR IZNĪCINĀTA LATVIJAS IDENTITĀTE,MUMS NAV VAIRS NEKAS SAVS IR TIKAI ONKULIS ,KURŠ PASAKA PRIEKŠĀ KO DARĪT KO NĒ TĀPĒC ESMU PĀRLIECINĀTS,KA LIETUVIEŠU BROĻI JUMS IEKABINĀS UN JŪS TĀPAT PALIKSIET PIE SASISTĀS SILES.

  03.07.2015 21:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas