Latvieši ar zviedriem sadarbosies, apmācot zemessargus

0 komentāri

Tiek plānots stiprināt Latvijas un Zviedrijas sadarbību militāro mācību jomā, īpaši zemessargu mācībās, kā arī attīstīt politiski militāro dialogu, pirmdien, 24. novembrī, vienojās Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un Zviedrijas karalistes aizsardzības ministrs Pēteri Hultkvists.

Tikšanās laikā abu valstu aizsardzības ministri pārrunāja iespējas attīstīt ciešāku Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbību drošības jomā, īpašu uzmanību pievēršot Latvijas kontingenta dalībai Zviedrijas vadītajā Eiropas Savienības Kaujas grupā 2015. gada pirmajā pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat R. Vējonis aicināja Zviedrijas kolēģi izvērtēt iespēju attīstīt sadarbību starp Latvijas Jūras spēku flotili un Zviedrijas Jūras spēkiem, kā arī meklēt labākos risinājumus informācijas apmaiņai.

Zviedrijas aizsardzības ministrs Pēteri Hultkvists, kurš 24. novembrī ieradās Latvijā vienas dienas darba vizītē, tikās arī ar Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieku ģenerālmajoru Juri Zeibārtu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas