Latvenergo klientu apkalpošanas centrā nav labierīcību

0 komentāri

Ja iepriekš izdzertas pāris kafijas tases, labāk uz Latvenergo klientu apkalpošanas centru nedoties, jo tajā nav labierīcību, kas pieejamas centra apmeklētājiem.

Izrādās, ka tualetes nav nedz Latvenergo klientu centrā Mūkusalas ielā, nedz Brīvības gatvē, noskaidroja raidījums Bez Tabu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan, apkalpojošais personāls ir gana laipns, lai vajadzības gadījumā klientu aizvestu uz tuvējo interneta veikalu (Mūkusalas ielā) vai pavadītu līdz darbinieku tualetei (Brīvības gatvē).

Latvenergo pārstāvji atzīst, ka šāda problēma pastāv, taču norāda, ka parasti Latvenergo klientu centrā rindu iespējams izstāvēt 15–30 minūšu laikā. Nākotnē plānots šo sensitīvo problēmu risināt.

Skaties foto un video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas