Lato Lapsa tiesā kritizē Drošības policiju

0 komentāri

Publicista Lato Lapsas un Drošības policijas (DP) savstarpējās nesaskaņas atkal nonākušas tiesā. Šoreiz saistībā ar administratīvo sodu, kas Lapsam piespriests par Drošības policijas ēkas filmēšanu. To publicists sāka darīt pēc tam, kad klajā nāca raksti par DP darbinieku lepno dzīvesstilu.

Filmēšana drošības iestādei nepatika, un tā centās Lapsam šo nodarbi aizliegt. Drošības sargi argumentēja, ka ēka ir valsts aizsardzības objekts, ko sargā likums par valsts noslēpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Lapsa un viņa aizstāve akcentēja, ka atradies publiskā vietā un DP ēka patiesībā nevienā likumā neesot atzīta par slepenu objektu.

Tikmēr Lapsa arī atgādināja, ka šajā gadījumā viņš neesot neko filmējis, jo kamerā nav bijusi ne atmiņas karte, ne baterija. Policijas darbinieki to neesot pat pacentušies pārbaudīt, pirms sodīt viņu par nepakļaušanos policijas prasībām pārtraukt filmēšanu.

Ne DP, ne citu tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji uz tiesas sēdi nebija ieradušies. Spriedums šajā lietā gaidāms 3. jūlijā.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas