Latgales vēstniecība GORS aktivizējusi tūrismu reģionā

0 komentāri

Savu otro dzimšanas dienu tikko nosvinējusi Latgales vēstniecība GORS – Rēzeknē esošā daudzfunkcionālā koncertzāle, kas pirmā aizsāka Latvijas reģionālo koncertzāļu tīklu.

Daudzi rēzeknieši vēl atceras laikus, kad šī vieta bija aizaugusi krūmiem. Tagad, jau divus gadus šeit slejas kultūras centrs Gors, tas kļuvis par Rēzeknes un visa reģiona lepnumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par pārmaiņām pilsētā runā visi rēzeknieši. Kāds priecājas par koncertdzīvi, cits par skaisto ēku un sakopto apkārtni. Daudzi šo balto namu jau apmeklējuši, bet tie kuri vēl ne – to plāno izdarīt tuvākajā laikā. Visi atzīst, ka līdz ar Goru, Rēzeknē ienākusi iedvesma.

Gors kļūst par visa reģiona kultūras centru. Kaut arī tāds ir bijis mērķis, sākumā daudzi tomēr bijuši skeptiski un neticīgi vai izdosies Goru piepildīt ar skatītājiem un galvenais vai te brauks uzstāties mākslinieki. Tagad šī ir vieta, kur mūziķi un mākslinieki ierodas labprāt, bet apmeklētāji atgriežas.

Lielajā zāle ir 1000, bet Mazajā – 220 sēdvietas. Šī ir modernākā koncertzāle – krēsli un grīda transformējas, tādēļ telpas ir iespējams pielāgot praktiski visam.

Divu gadu laikā te notikuši vairāk nekā 150 dažādi pasākumi, koncerti un izrādes vidēji divi, trīs pasākumi ik nedēļu. Biļetes tiekot izpirktas ātri.

Līdz ar GORU Rēzeknē aktivizējies tūrisms, ir pieprasījums pēc sabiedriskās ēdināšanas un naktsmītnēm. Šo divu gadu laikā te uzstājušies teju visi pašmāju labākie mākslinieki, taču esot arī nepaveiktie darbi – līdz šim uz koncertu tā arī neesot izdevies pierunāt kādu slavenu Jelgavnieku grupu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas