Latgalē divus gadus vecs bērns, iespējams, norijis skrūvi

0 komentāri

Latgalē divus gadus vecs bērns, iespējams, norijis skrūvi, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja. Bērns nogādāts slimnīcā ar iespējamu svešķermeni barošanas traktā.

Vidzemē vienu gadu vecs bērns, krītot no gultas, guvis galvas smadzeņu satricinājumu un galvas traumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt citur Vidzemē 11 gadus vecs zēns, skaldot malku, daļēji nocirtis sev pirkstu.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1114 izsaukumiem, no tiem 167 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas