Laimējot miljonu, katrs otrais Latvijas iedzīvotājs būtu gatavs aiziet no darba

2 komentāri

38% procenti aptaujāto noteikti aizietu prom no pašreizējās darba vietas, ja loterijā laimētu miljonu eiro, savukārt 14% drīzāk aizietu, nekā turpinātu strādāt pēc iespaidīgā laimesta saņemšanas.

”Iegūtie rezultāti parāda, ka liela daļa Latvijas iedzīvotāju nav apmierināti ar sava pašreizējā darba saturu un, ja finansiālie apstākļi būtu labāki, šī sabiedrības daļa labprātāk dotu priekšroku darbam, kas vairāk apmierina viņu intelektuālās, sociālās un emocionālās vajadzības,” komentē cvmarket.lv pārstāvis Kristaps Kolosovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpretī gandrīz puse no aptaujātajiem jeb 48% saglabātu savu lojalitāti pašreizējam darba devējam arī tad, ja loterijā laimētu 1 miljonu eiro. Tas liecina, ka lielai daļai strādājošo finansiālais aspekts nav galvenais motivējošais faktors.

Līdzīgu aptauju speciālistu darba portāls cvmarket.lv veica arī 2013. gadā – toreiz vēlmi aiziet no pašreizējās darba vietas pauda 55% respondentu salīdzinājumā 52% respondentu 2016. gadā.

Tas ļauj secināt, ka darba devēji sāk pievērst lielāku uzmanību arī nefinansiālajiem motivācijas aspektiem, lai veicinātu darbinieku lojalitāti.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Tatjana
  0

  Tatjana

  Latvijā ikviens var vinnēt, kādu summu un ko tik vien vēlas, jo mums ir Ēriks Delpers, tas melis, kas sevi dēvē par mākslinieku un ir Kristus Karaļa Kalna un Dieviņa Lielvārdē autors. Vajag tikai viņa fotogrāfiju, ar izteiktu vēlmi sadedzināt baznīcā uz Erc.Mihaēla Altārīša, un OBLIGĀTI būs. P.S.Loterijas biļrtīte jānopērk!

  10.03.2016 16:11

 • Homērs Simpsons
  0

  Homērs Simpsons

  Tas nu gan butu stulbs lemums! Bez darba dzivot ir loti gruti un es mekletu darbu kas ir sirdij nevis makam.

  10.03.2016 14:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas