Laika zīmju vērotājs: Pavasaris nāks bez steigas, zemniekiem būs laba raža!

2 komentāri

Lai arī šajās dienās Latvijā atnācis pavasarīgs laiks, ziema, pēc dabas zīmju pētnieku zīmēm, plinti krūmos mest negrasās. Ko gaidīt no pirmā pavasara mēneša marta, un kad dabā iestāsies īsts pavasaris?

Laika zīmju pētnieki stāsta, ka marts pēc savas būtības vēl nav īsts pavasaris. Tas nozīmē, ka marta pirmajā pusē ziema neatkāpsies, bet izspēlēs ne vienu vien ”ziemīgu” joku. Neparasti siltais februāris saskaņā ar dabas novērojumiem liecina par nokrišņiem bagātu un ne visai pavasarīgu pirmo pavasara mēnesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Proti, martā pirmajā pusē snigs un kusīs, naktīs būs arī mīnusi, prognozē laika vērotājs Imants Kalniņš. Šogad pavasaris nāks lēnām un bez steigas, kā tas bijis iepriekšējos gados.

Imants Kalniņš, laika vērotājs:

Lielu temperatūras kontrastu nebūs. Gaidāms tāds vienmērīgs laiks, līdz ar to neizsals pumpuri un ziedi – būs auglīgs gads. Pēc laika zīmēm tā izskatās. Saules, es domāju, pārāk daudz nebūs, un arī nokrišņu pārāk daudz nebūs. Tāds okeāna klimats, tāds kā visa ziema tagad ir.

Skaties video!

Laika ziņas

2 komentāri

TOP komentāri

 • Mazmuldis
  0

  Mazmuldis

  Laika vērotājiem ieteiktu paklusēt. ;)
  Spriežot pēc tā, kādas laika prognozes tika sludinātas pērnruden par gaidāmo ziemu.
  Nez, — kādu iemestu dēļ, laika prognoze piepildījās pilnīgi pretēji prognozētajam.

  20.02.2015 10:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā