Lai ziema tevi nebiedē! Svaigu dārzeņu un diedzētu sēklu mīļi jau sāk rosīties!

0 komentāri

Lai arī ir tikai janvāra vidus, dārzkopji jau sāk rosīties – podos tiek sētas puķu un dārzeņu sēklas, un veikalos jau sākusies pamatīga iepirkšanās duna.

Sēklu cenas ir palikušas iepriekšējā gada līmenī. Garās rindas sēklu veikaliņos sāks veidoties pēc aptuveni desmit dienām, prognozē pārdēvēji, vaicāti – kad sāksies vislielākais pieprasījums pēc sēklām? Taču šobrīd arī var ķerties pie darba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atsevišķus augus janvārī jau var sēt podiņos. Piemēram, jāsēj puķes un dārzeņi ar garu veģetācijas periodu, bet šobrīd mājas apstākļos vislabāk sēt garšaugus – salātus, dilles, pētersīļus.

Foto

Tikmēr profesionāliem dārzniekiem tagad, janvāra otrā pusē, pavasaris nu jau ir klāt – Bulduru dārzkopības vidusskolā jau zied atraitnītes, drīz vien ziedēs narcises, tulpes un hiacintes, bet, piemēram, pavasara puķes cinerārijas šeit sāka stādīt pirms nedēļas.

Veikalu pārdevēji norāda uz tendenci, ka cilvēki ievēro veselīgu dzīvesveidu un iegādājas sēklas diedzēšanai. Taču lielākā daļa šādu specializēto veikalu apmeklētāji tomēr steidz pirkt sēklas savam dārzam.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas