Skolu direktorus gaida stingrāka uzraudzība

0 komentāri

Lai novērtētu izglītības iestāžu direktoru darbu, Izglītības ministrija plāno izveidot desmit jaunas darbavietas, kā arī piesaistīt līdzekļus 200 tūkstošu eiro apmērā, LNT Ziņu dienestam stāstīja Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete.

Jaunās darbavietas tiks izveidotas Izglītības kvalitātes valsts dienestā (IKVD).

Foto: LETA

Foto: LETA

Izglītības ministre Ina Druviete:
Galvenais ir pozitīvās motivācijas radīšana, taču zināmas kontroles funkcijas arī ir nepieciešamas, tādēļ lūgts piešķirt šīs papildu darba vietas.

Saskaņā ar jaunajiem Ministru kabinetā pieņemtajiem noteikumiem, kurus pieņēmusi Saeima, Izglītības ministrijai nepieciešams nodrošināt ne vien skolu akreditāciju, bet arī skolu direktoru izvērtēšanu. Direktorus ieceļ un no darba atbrīvo attiecīgā pašvaldība, kas ir skolu dibinātāju, savukārt ministrija šos procesus saskaņo. No 800 skolām Latvijā problēmas esot vien dažās, norādīja ministre.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas