Lai Muceniekus pielāgotu bēgļu izmitināšanai, nepieciešami 4 miljoni eiro

2 komentāri

Gatavojoties bēgļu uzņemšanai Latvijā, valdība šodien pieņems lēmumu par četru miljonu eiro piešķiršanu.

Nauda nepieciešama patvēruma meklētāju izmitināšanas centra Mucenieki ēku un katlu mājas pārbūvei, kā arī nekustamā īpašuma Bundulīši attīstīšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai Muceniekus pielāgotu lielāka patvēruma meklētāju skaita izmitināšanai un arī normāliem dzīvošanas apstākļiem, ir jāpārbūvē ēkas un katlu māja. Tam vajag aptuveni divus miljonus eiro.

Tāpat par 75 tūkstošiem paredzēts nopirkt ēku turpat Muceniekos. To plānots pārbūvēt, lai to pielāgotu patvēruma meklētāju izmitināšanai.

Šobrīd amatpersonas neatklāj, kad tieši Latvijā ieradīsies pirmie desmit bēgļi, taču tiek runāts par februāri.

Lai mazinātu drošības riskus, patvēruma meklētājus pēc bēgļa statusa piešķiršanas plāno izvietot vairākās vietās Latvijā. Šobrīd kopējais patvēruma meklētāju skaits, kas Latvijai būs jāuzņem divu gadu laikā, ir 531 persona.

2 komentāri

TOP komentāri

 • bomis
  +2

  bomis

  ko tad tik maz?

  26.01.2016 19:54

 • Mja
  +1

  Mja

  Kaut par savu tautu tā domātu !!!!!...Un lai neaizmirst ielikt tur strādāt būdīgus vīrus jo sievietēm ir bīstami tur strādāt..Jau tagad Mucenieku apkaimē vietējos maz redz..Cerams.ka pēc tam nekliegs visi" kăpēc mēs viņus uzņēmām??"..Skumji, visur tikai nauda spēlē lomu..par cilvēkiem (domāts savas Valsts piederīgajiem) vienalga...

  26.01.2016 23:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas