Lai izlemtu, vai izcirst liepas pie Rīgas pils, notiks īpaša izbraukuma sēde

0 komentāri

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija pirmdien, 16. maijā, apspriežot ieceri – nocirst vairākas liepas pie Rīgas pils, nolēma tomēr vispirms izvērtēt situāciju uz vietas, Pils laukumā, izbraukuma sēdē.

Pilsētvides plānotāji skaidro, ka Rīgas pils un laukums pils priekšā ir vērtējams kā viens objekts un līdz ar to arī pils laukumam ir nepieciešama rekonstrukcija. To paredzēts veidot atvērtu un sasaistītu ar apkārt esošām ēkām, un tas ļautu pils laukumu izmantot arī valsts prezentācijas vajadzībām. Jau ziņots, – lai realizētu šādu projektu, plānots nocirst 10 liepas.

Taču pret koku izciršanu Pils laukumā iebilst gan Prezidenta kanceleja, gan Vides aktīvisti, gan Vecrīgas iedzīvotāji. Galīgo lēmumu Rīgas domes komisija varētu pieņemt ceturtdien.

Skvērā pie Rīgas pils plānots izcirst 10 kokus – Holandes liepas

Skvērā pie Rīgas pils plānots izcirst 10 kokus – Holandes liepas. Pret to iebilst Valsts prezidenta kanceleja.

Video

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas