Lai atpūstos no kara šausmām, Latvijā ieradīsies 15 bērni no Ukrainas

0 komentāri
Lai atpūstos no kara šausmām, Latvijā ieradīsies 15 bērni no Ukrainas
FOTO: SCANPIX

Ceturtdien, 4. jūnijā, Latvijā ieradīsies nākamā bērnu grupa no Ukrainas, kuru ģimenes cietušas karā,  informē biedrības Alianse Latvija bez bāreņiem pārstāvis Matīss Francis.

Projekta No ģimenes līdz ģimenei norises laikā 15 ukraiņu bērni Latvijā uzturēsies aptuveni mēnesi. Viņi iepazīsies ar Latvijas kultūru, dabu, sportu un ģimenes dzīvi. Paralēli, kamēr bērni atrodas Latvijā, viņu vecāki intensīvi strādās pie jauna patvēruma un darba atrašanas Ukrainā, lai bērns varētu atgriezties drošākā vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norāda biedrības valdes locekle Irina Čžou, šī projekta mērķis ir ļaut bērniem atpūsties no kara šausmām, atgriezt ticību, ka ir iespējama mierīga un droša dzīve. Viņa saka paldies ikvienam atbalstītājam un ģimenei, kas jau ir iesaistījušies Ukrainas bērnu sociālajā rehabilitācijā.

Bērni Rīgas starptautiskajā autoostā no Kijevas ieradīsies plkst. 10. Bērnu sagaidīšanas pasākumā varēs uzzināt par Latvijas ģimeņu motivāciju piedalīties projektā, sociālās rehabilitācijas pasākumu programmu, biedrības Alianse Latvija bez bāreņiem nākotnes mērķiem un iespējām to atbalstīt.

Biedrība pirmo grupu ar 13 bērniem no Ukrainas uzņēma 2014. gadā, bet pēc dažiem mēnešiem programmas No ģimenes ģimenei gaitā Latvijā ieradušies vēl 12 bērni.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas