Ķuzis: Izveidotais fotorobots ir ļoti ticams, jo tas veidots no vairāku aculiecinieku stāstītā

0 komentāri

”Šobrīd mēs neesam absolūti pārliecināti, ka tā ir viena un tā pati persona. [..] Šobrīd ir izveidots arī meklētās personas psiholoģiskais robots, kurš liecina, ka viņš ir sociāli neaktīvs, visticamāk, iepriekš nav bijis policijas redzeslokā,” tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atklāja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ķuzis gan piebilda: ”Tas, ka nozieguma izdarīšanas fakti liecina par kaut kādu kopību šai lietai, tas, protams, būs redzams tajā brīdī, kad mēs būsim viņu notvēruši.”

Skaties.lv jau ziņoja, ka 14. oktobrī, Rīgā, Zasulauka rajonā, seksuāli izmantota 13 gadu veca meitene. Policijā saistībā ar notikušo vērsās cietušās meitenes māte.

Viena no galvenajām policijas izvirzītajām versijām ir, ka noziegumu varētu būt izdarījis tā dēvētais Imantas pedofils. Lai arī policija jau iepriekš bija izstrādājusi tā dēvētā Imantas pedofila fotorobotu, tas tomēr balstījās uz cietušo meiteņu sniegto informāciju. Šajā gadījumā policija ir ieguvusi kāda vīrieša – aculiecinieka – sniegto informāciju, jo noziedznieks ar viņu bija pārmijis pāris vārdu. Jaunais fotorobots tuvākajā laikā tiks izplatīts plašsaziņas līdzekļiem.Policija informēja, ka savu upuri pedofils iepriekš novērojis. Policija aicina vecākus brīdināt bērnus par iespējamiem draudiem.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas