Kursīte Bez Tabu balvai nominētos politiķus sauc par necilvēkiem

3 komentāri

Bez Tabu piedāvā ikgadējo veselīgas ironijas piesātināto Gada Balvas pasniegšanas ceremoniju – atceroties un pieminot gada lielākās nejēdzības un to autorus.  Raidījums Bez Tabu devās uz Saeimu noskaidrot, kuru no nominētajiem deputātiem apbalvotu paši tautas kalpi. 

Lielākā daļa aptaujātie deputāti gan atzina, ka no konkrētajiem pretendentiem ir grūti izvēlēties, kurš tad īsti būtu pelnījis balvu – Gada cilvēks politikā.

Deputāte Janīna Kursīte – Pakule norādīja, ka šāda balva būtu jāsaņem cilvēkam ar pozitīvu pienesumu sabiedrībai, šiem cilvēkiem piestāvētu balva ar nosaukumu ”Gada necilvēks.”

Aizejošajā gadā Latvijā piedzīvotas divkāršas vēlēšanas un vairāki citi politiski spilgti notikumi. Portāla Skaties.lv lasītājiem bija iespēja piedalīties un izvirzīt savu pretendentu nominācijā Gada cilvēks politikā!

Uz balvu pretendēja – Arturs Kaimiņš, Iveta Grigule un Solvita Āboltiņa.

Bez Tabu Gada balvas svinīgā pasniegšanas ceremonija notiks jau rīt, 1. janvārī 19:30!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Frenks
  0

  Frenks

  Kursīteijau ari ir vieta Getli;nos !

  01.01.2015 22:00

 • klimats
  0

  klimats

  Protams Kaimiņš ir un paliek ,viens no labākiem deputātiem saeimā, viņš izceļas ar spilgtu runu 18.nov.,no viņa jāmācās visiem žurnālistiem,tai skaitā arī prezidentam, atklātība un patriotisms izpaužas katrā izteiktā vārdā-novēlu Jaunajā gadā-veiksmi!

  01.01.2015 11:57

 • domīgā...
  0

  domīgā...

  Ja man jāizvēlas no šiem trim:Āboltiņa, Grigule un Kaimiņš, tad noteikti izvēlos Āboltiņu.Kāpēc? Personiskie nopelni sevis iekļūšanā Saeimā Āboltiņai ir milzīgi. Tā taču ,dziedi vai raudi, ir mācēšana izlīst caur adatas aci. Oi,oi,oi! Ne katram pietiktu saprašanas un nekaunības!

  31.12.2014 17:08

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas