Kuldīgas Adata: vai gaidīsim brīdi, kad jauniešu “selfiju” uzņemšana beigsies letāli?

0 komentāri

Jauniešiem, un ne tikai, visos laikos ir bijusi kāre uz dažādiem izaicinājumiem. Kaut kur ielīst, uzrāpties, lai gūtu adrenalīna devu. Viena no pēdējo laiku populārajām vietām ir Kuldīgas pusē, uz kurieni jaunieši steidzas izbaudīt ekstrēmu kāpienu aptuveni 200 metru augstumā.

Viena no šādām vietām ir radio tornis Kurzemē, kas tiek saukts arī par Kuldīgas Adatu. Pēdējā laikā vairāki jaunieši vēlējušies pašapliecināties, uzkāpjot tajā un pēcāk tīmeklī publicēt foto un video no sava piedzīvojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zīmīgi, ka Adatas īpašnieks, taujāts, vai nākotnē tomēr interesentiem nebūs iespēja izbaudīt skatus no torņa smailes, kā arī ļauts to izmantot profesionālajiem sportistiem, nav teicis viennozīmīgu “nē”.

Foto:

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas