Kuldīdznieki izvēlējušies pieminekli populārajam latviešu strēlniekam Ēvaldam Valteram

0 komentāri

Kuldīgas pilsētas ielās jau šogad būs redzams jauns pilsētas rotājums. Tā būs Ēvalda Valtera skulptūra. Kuldīgas domes vadītāja Inga Bērziņa norāda, ka žūrijas izvēlētais piedāvājums jau paspējis iekarot arī kuldīdznieku simpātijas. To daudzi pilsētnieki apliecināja balsojot.

Iedzīvotāju balsojums bijis svarīgs, jo iepriekšējā konkursā žūrijas izvēli sabiedrība neatbalstīja un tāpēc nācās rīkot otro konkursu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī šajā reizē ir bijuši pretinieki, jo īpaši mākslinieki, kuri neatbalstīja šā darba uzvaru. Žūrijas dalībniece Solvita Āboltiņa norāda, ka par spīti ekspertu iebildumiem nolemts atbalstīt balsojumā populārāko ieceri.

Pagaidām gan vēl nav zināms, kur tieši Kuldīgā varēs iedzert tēju ar Ēvaldu Valteru. To Žūrija izlems kopā ar idejas autoru.

Kuldīgas arhitekte Jana Jākobsone norāda, ka ir vairākas pilsētas vietas, kas tiks izvērtētas. Svarīgi, lai, apsēžoties blakus Ēvaldam Valteram, pavērtos skaists Kuldīgas skats.

Lai vērtējums būtu pēc iespējas objektīvāks, konkursa darbu autori netika atklāti, tāpēc uzvarētāja – pie tējas tases sēdošā Ēvalda Valtera skulptūras autors – būs zināms nākamnedēļ. Savukārt skulptūra kādā gleznainā Kuldīgas vietā būšot redzama jau līdz gada beigām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas