Kukuļošanā aizdomās turēto policistu Plētienu patur apcietinājumā

0 komentāri

Tiesa šodien lēma apcietinājumā paturēt arī kukuļošanā aizdomās turēto kārtības policijas inspektoru Ilmāru Plētienu. To TV3 Ziņām apstiprināja Plētiena advokāte.

Plētiens kopā ar Kārtības policijas priekšnieka vietnieku Arvilu Feierābendu un divām privātpersonām tika aizturēti martā. Saskaņā ar publiski izskanējušo informāciju Plētiens varētu būt bijis starpnieks, kura bankas kontā, iespējams, ieskaitīts Feierābendam paredzēts 1000 eiro kukulis.

Viņa advokāte Tv3 Ziņām gan tikai apstiprināja, ka Plētiens paliks apcietinājumā, plašākos komentāros neizplūstot.

Tiesa piektdien jau lēma, ka apcietinājumā jāpaliek arī Feierābendam un vienai no kukuļošanā aizdomās turētajām privātpersonām.

Jāpiebilst, ka pirms kukuļošanas skandāla Plētiens bija saņēmis balvu par policijas tēla spodrināšanu. To viņš darījis, iejūtoties runča Rūda tēlā un skolās mācot bērniem par drošību.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas