Kuģotāji Rīgas ūdeņos brauc agresīvi, pārkāpjot noteikumus

0 komentāri

Teju katrs trešais ūdenstransporta līdzekļa vadītājs, kas kuģo Rīgas ūdeņos, pārkāpj noteikumus, novērojusi Rīgas ūdens policija.

Patlaban mazizmēra kuģošanas līdzekļa vadīšanas apliecību, kas sniedz tiesības vadīt peldlīdzekli līdz 12 metru garumam, var iegūt, Ceļu Satiksmes drošības direkcijā (CSDD) nokārtojot eksāmena teorētisko daļu, kurā ir jāatbild uz 30 jautājumiem. Tajā pašā laikā Rīgas ūdenstilpnēs netrūkst arī tādu kuģotāju, kuri pārvietojas bez peldlīdzekļa vadītāja apliecībām. Visbiežāk to dara ūdensmotociklu vadītāji.

Tāpat viens no plašāk izplatītajiem pārkāpumiem ir lielais braukšanas ātrums. Policija ir reģistrējusi arī tādus gadījumus, kad ātrums pārkāpts trīs reizes.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas