Kučinskis aicinājis Vāciju palielināt militāro klātbūtni Baltijas valstīs

0 komentāri

Ministru prezidents Māris Kučinskis šodien Berlīnē ticies ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli. Galvenais sarunu temats bija saistīts ar drošības jautājumiem.

Kučinskis pateicies par līdz šim sniegto atbalstu reģiona drošības stiprināšanā un aicinājis Vāciju palielināt militāro klātbūtni Baltijas valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar līdzīgu lūgumu pie Merkeles vērsusies arī Lietuva, aicinot Berlīni dislocēt Lietuvā bataljona lieluma vienību. Vācijas kanclere šodien paziņoja, ka Berlīne tik tiešām apsver karavīru nosūtīšanu uz Lietuvu, tādējādi dodot savu artavu NATO uzdevumam nostiprināt alianses austrumu flangu.

Šādas vienības nosūtīšana būtiski palielinās Vācijas klātbūtni Baltijas valstīs.

Vienlaikus Merkele gan akcentējusi, ka jebkura karaspēka izvietošana NATO austrumu dalībvalstīs jāveic tā, lai nevairotu spriedzi attiecībās ar Krieviju.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas