Kubana aizvadīta ar zaudējumiem, tomēr, visticamāk, nākamgad atgriezīsies Rīgā

0 komentāri

Pretrunīgi vērtētais festivāls Kubana aizvadīts ar zaudējumiem. Neatkarīgi no tā, pasākuma organizatori pieļauj, ka arī nākamgad festivāls, visticamāk, tomēr notiks Rīgā.

Tiek ziņots, ka kopumā zaudējumu apmērs mērāms vairāku simtu tūkstošu ASV dolāru vērtībā. Tomēr ciestie zaudējumi nebūšot iemesls, lai atteiktos no festivāla rīkošanas Rīgā arī nākamajā gadā.

Pasākums sākotnēji tika rīkots Krievijā, Kaļiņingradas apgabalā. Pēc tam, kad to negaidīti aizliedza Krievijas varasiestādes, pasākumu nolēma rīkot Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

Jau ziņojām, ka pasākums pirmajā vakarā pamanījās izraisīt rīdzinieku pretenzijas ar savu milzīgo troksni.

Daudzi iedzīvotāji ar sociālo tīklu starpniecību pauduši neapmierinātību par trokšņaino festivālu, kas būtiski traucējis viņu naktsmieru. Kā izrādās, festivāla skaļā mūzika ir bijusi dzirdama ne tikai Lucavsalas tuvākajās apkaimēs, bet arī Pierīgā.

Daloties pārdomās, festivāls Kubana ironiski salīdzināts ar Jauno vilni, un tam veltīti vēl daudzi izteiksmīgi epiteti. Kā izrādās, troksnis no festivāla teritorijas ildzis arī pēc 23.00 vakarā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas