Ziemassvētkos vīrietis sagriež gabalos savu audžutēvu invalīdu

1 komentārs

Ziemassvētkos Rīgā Salnas ielā kāds vīrietis, uzspļaujot mieram virs zemes, ieradies ciemos pie sava patēva un burtiski sagriezis vīrieti gabalos. Tagad varmāka aizturēts. 

Ziemassvētku rītā kāda sieviete, kura strādā par vecu ļaužu un invalīdu kopēju ieradās šajā daudzstāvu mājā Pļavniekos Salnas ielā, lai apciemotu 56 gadus vecu kungu, kurš pēdējos gadus pārvietojas tikai ratiņkrēslā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad sieviete atslēgusi durvis, viņu pārņēmis šoks. Viss dzīvoklis bijis asinīs. Viņa kliegusi un saukusi palīgā, bet pēc tam kritusi ģībonī, tā notikušo tagad atceras kaimiņi, kuriem vēl joprojām trūkst vārdu, lai aprakstītu redzēto.

Noslepkavotajam vīrietim bijušas vairākas grieztas brūces un nogriezti dzimumorgāni. Vai nu tā bijusi sena atriebība, vai arī invalīds spīdzināts, domā vietējie. Viņi ir pārliecināti, ka audžudēls nācis pēc naudas.

Arī citi kaimiņi stāsta, ka atceras skaļo uzdzīvi slepkavības naktī un droši vien saruna tiešām bijusi par naudu un citām sadzīviskām lietām. Caur plānajām paneļu mājas sienām varējis labi dzirdēt, ka sēdēšana notiek pie glāzītes.

Vēl kāda kaimiņiene atklāj, ka tā vis nav, ka ratiņkrēslam piekaltais kungs dzīvojis savrupu dzīvi – nedēļu pirms slepkavības pie viņa kāds nācis ciemos. Iespējams, tas bija slepkava, kurš gatavoja augsni savam noziegumam.

Paradoksāli, ka nedz 36 gadus vecais slepkava, nedz viņa upuris iepriekš nav nonākuši policijas redzes lokā pat par administratīviem pārkāpumiem.

Šī nozieguma motīvu skaidrošanā izmeklētājiem priekšā vēl daudz darba, jo aizdomās turamais ar policistiem vienkārši nerunā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lylo
    0

    Lylo

    Slepkavibas raksturs diezgan liecina par atriebibu un senu paridarijumu :(

    06.01.2015 22:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas