Zemgalē aizturēti jau 100 šoferi, kuri mēģinājuši “atpirkties” ar kukuli

0 komentāri

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki šogad, strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, aizturējuši jau simto kukuļdevēju, informē likumsargu pārstāve Ieva Sietniece.

Strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā 14.decembrī VP ZRP Dobeles iecirknī uz operatīvo nodaļu tika saņemta telefoniska informācija no iedzīvotāja par transportlīdzekli, kuru iespējams autovadītājs vada alkohola reibumā, tādējādi apdraudot ceļu satiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nekavējoši reaģējot uz iedzīvotāja sniegto informāciju, ap plkst. 16.30 VP ZRP Kartības policijas nodaļas Patruļpolicija ieradās norādītajā vietā, kur pārvietojās šīs transportlīdzeklis. Apturot to uz ceļa Dobeles novadā šosejas Rīga-Liepāja 33. kilometrā, tika konstatēts, ka autovadītājs ir 1,8308 promiļu reibumā.

Foto

Šoferis, lai izvairītos no soda mēģināja piekukuļot policistus, dodot 70 eiro, pēc kā tika aizturēts. Policisti izsaka pateicību iedzīvotājam, kurš nekavējoši paziņoja policijai.

Šogad Zemgales reģionā policisti aizturējuši jau 100 kukuļdevējus, pagājušajā gadā tika aizturēti 97 kukuļdevēji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas