“Zaļā” uzdzīve beigusies – policija Zemgalē likvidē marihuānas audzētavu

1 komentārs

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka šī gada 27.augustā VP ZRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas (ONNEJAN) darbinieki, kriminālprocesa ietvaros, Jelgavas novadā privātmājas teritorijā likvidējuši marihuānas audzētavu.

Sankcionētas kratīšanas laikā, vienā no privātmājām policijas darbinieki atsavinājuši 37 iepakojumus ar jau izžāvētu zaļganu augu valsts izcelsmes vielu un 27 stādus izžāvētā veidā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No blakus privātmājas teritorijas ierīkotas marihuānas audzētavas atsavināja 117 augu stādus. Aizdomās par narkotisko vielu audzēšanu un glabāšanu aizturēja 1974.gadā dzimušu vīrieti, kurš pats ir arī narkotisko vielu lietotājs.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • santa
    +1

    santa

    Interesanti kā TV 3 ziņas jauc cilvēkiem galvu un ziņās paziņo ka valdība nav pieņēmusi likumprojektu par Marihuānas legalizāciju Latvijā, par kuru itkā tika savākti 10000 balsu, bet fakts ir tāds ka šāds likumprojekts nemaz netika sastādīts. Likumprojekts bija par to lai dekriminalizētu marihuānas lietošanu, jo nav normāli ka zālītes lietotājs var iesēsties cietumā ar slepkavām, varotājiem utt. Kauns TV 3, nestāstiet ka tas bija neapzināti un ka jūs esat neatkarīga televīzija, nožēlojami! Laikam jau visi un katrs šajā valstī ir pērkams un pārdodams?

    03.09.2015 19:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas