Zagļu “anarhijas” Jelgavā dēļ iedzīvotāji vairs netic policijai

0 komentāri

Zog visu, sākot no metāla bļodas līdz pat dārgai tehnikai. Cilvēki vairs netic policistiem un savu īpašumu sargā kā paši prot. Tāda ir situācija Jelgavas pievārtē.

Jaunsvirlauka ir neliela apdzīvota vieta Jelgavas novadā, taču tas nenozīmē, ka ciematā un tā apkārtnē neiemaldās zagļi. Iespējams, ka tieši klusums un miers, kas te valda, viņus pamudina rosīties. Vietējie iedzīvotāji stāsta – visi metāla priekšmeti, šķiet, jau sen esot nozagti. Taču ik pa laikam atrodoties vēl kaut kas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms nedēļas cilvēki žēlojās par apzagtiem šķūnīšiem, un arī pagājušajās brīvdienās pagastu piemeklējušas līdzīgas nedienas. Jaunsvirlaukas iedzīvotājs Valdis lēš, – šos sīkos noziegumus gan jau paveikuši vietējie iedzīvotāji. Savukārt pie viņa kādu laiku atpakaļ paviesojušies krietni nopietnāki darboņi.

Vārti uz teritoriju bijuši vaļā, un gan jau zagļi iepriekš labi noskatījuši un izplānojuši noziegumu. Zaudējumi – 30 tūkstoši eiro. Tehnika bija jauna, nesen pirkta un nebija apdrošināta. Taču darbs negaida – nu jau iegādāta jauna, kas tiek kārtīgi sargāta. Uz policijas palīdzību Valdis necer.

Atliek vien teikt – sargājiet paši sevi! Nomaļās vietās kaimiņi ir tālu un neviens sevišķu vērību nakts melnumā notiekošajam nepievērš, tāpēc šādiem noziegumiem liecinieku parasti nav un pēdas zagļiem sadzīt ir grūti.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas