Zaglis izrauj sievietei no rokām mobilo telefonu un metas bēgt

1 komentārs
Zaglis izrauj sievietei no rokām mobilo telefonu un metas bēgt
Foto: Julian Carvajal/Flickr

Tev noteikti jāizlasa

Rīgā, Abrenes ielā kāds nezināms vīrietis, pielietojot fizisku spēku, sievietei no rokām izrāvis mobilo tālruni un meties bēgt.

Incidents noticis trešdien, ap pulksten astoņiem vakarā.

Pēc laupīšanas cietusī kopā ar savu draugu sekoja laupītājam un pa ceļam pamanīja ceļu policijas ekipāžu, kuru apturēja.

Cietusī policistiem pastāstīja par notikušo un sniedza laupītāja aprakstu. Netālu no notikuma vietas likumsargi aizturēja pazīmēm atbilstošu 1986. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais tika nogādāts Rīgas Latgales policijas iecirknī. Policisti noskaidroja, ka viņš iepriekš bijis tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu.

Cietusī savu mobilo tālruni atguva, un šobrīd turpinās izmeklēšana.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas atklātu nolaupīšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Pasaciņa?
    0

    Pasaciņa?

    Kopš kura laika ceļu policija nodarbojas ar zagļu ķeršanu?

    16.01.2015 11:55

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas