Zaglis grib “aizdzīt” velosipēdu, bet viņu pamana policisti. Kas notiek turpmāk?

0 komentāri
Zaglis grib “aizdzīt” velosipēdu, bet viņu pamana policisti. Kas notiek turpmāk?
Arun Katiyar / Flickr

Rīgas Centra iecirkņa policisti trešdien, 21. oktobrī, saņēma izsaukumu no kādas personas, kas ziņoja, ka Matīsa ielā zog viņa velosipēdu.

Patruļpolicijas ekipāža nekavējoties ieradās nozieguma vietā un turpat aizturēja 1994. gadā dzimušu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietušais atguva savu velosipēdu, savukārt pret aizturēto, kurš arī iepriekš ir sodīts par zādzībām, uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas