Zagli ar “nosperto” velosipēdu notver uz ielas

0 komentāri

Par velosipēda zādzību policija aizturējusi kādu jau iepriekš 13 reizes tiesātu vīrieti, informē Valsts policijas pārstāvji.

Naktī no 3. uz 4. oktobri no kādas kāpņu telpas Zaļenieku ielā tika nozagts velosipēds, kas bija pieslēgts pie kāpņu margas. Cietušais vērsās Rīgas Zemgales policijas iecirknī, un tika uzsākts kriminālprocess par zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, Rīgas Reģiona pārvaldes kriminālpolicijas darbinieki trešdienas vakarā aizturēja 1986. gadā dzimušu vīrieti. Viņš tika pamanīts Augusta Deglava un Brantkalna ielu krustojumā ar nozagto velosipēdu.

Nogādājot vīrieti policijas iecirknī, tika noskaidrots, ka aizturētais iepriekš 13 reizes bijis tiesāts par likumpārkāpumiem. Galvenokārt tie bija saistīti ar narkotiskajām vielām un laupīšanu.

Par velosipēda nozagšanu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas