“Zagli, atceries, – dzīve ir bumerangs!” – nekaunīgi apzog kapu kopiņas!

1 komentārs

“Vēlos, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzina par šo… pat nezinu, kā nosaukt. Ja tas nonāk līdz šim necilvēkam, ceru ka jūties labi un atceries, – dzīve ir bumerangs, kas nāk atpakaļ dubultā!!!” tā savu ziņu sociālajā tīklā Facebook sāk kāda satraukta iedzīvotāja. Proti, – Rīgā nekaunīgi “aptīrītas” kapu kopiņas.

“Pēdējās nedēļas laikā Lielajos Meža kapos pastrādāts, kas neaptverams! Cerība, ko uzzināt, manī ir. Iespējams, kādam [citam kapiņam – red.] šīs jau apmalītes uzliktas. Es ceru un cerēšu, ka šis gadījums nepaliks neatrisināts…” raksta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņas uzņemtajos attēlos redzams, kā izskatījās kapu kopiņas Lielajos Meža kapos pirms un pēc zādzības.

Foto!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anatolijs  Maslovs
    0

    Anatolijs Maslovs

    No mu'su g'imenes kapiem Carnikavas pag.Sigul,os , no 19.06. - 20.06.datuma ari aiznestas 3 melna granita kapu apmalites. Nekad ieprieks' nedoma'ju, ka var kaut ko ta'du cilve'ks padarit.

    23.06.2016 19:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas