Zagļi “aptīra” veikalu. Tas, ko viņi nozog, ir pārsteidzoši

0 komentāri

Kārtības sargu patruļa darba dienas pievakarē vecpilsētā pamanījusi kādu manāmi steidzīgu apsargu – vīrietis skriešus pārvietojies pa šaurajām ieliņām un ieskatījies ik katrā vārtrūmē. Izrādās, viņš meklējis veikala apzadzējus! Pārsteidzoši ir tas, ko tieši zagļi paņēmuši no veikala.

Pēc nelielas meklēšanas policistiem, kas iesaistās zagļu meklēšanā, viņus izdodas arī atrast. Aizturētie tiek nogādāti policijas iecirknī, kur abiem zagļiem tiek dota iespēja pārdomāt izdarīto, atrodoties aiz restēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienam no vīriešiem būs jāatbild par zādzību, savukārt otram – par kādu jau iepriekš pastrādātu noziegumu.

Likumsargus, kuri sastapušies ar abiem ļaundariem, šajā stāstā pārsteidzis tik viens fakts – aizturēto skaidrojums par nozieguma motīvu. Kā izrādās, jaunie vīrieši šajā vakarā vēlējušies paēst par brīvu, taču gribējies to darīt šiki.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas