Volkswagen vadītājs nogriež ceļu tramvajam

0 komentāri

Šorīt Rīgā Maskavas un Speķa ielas krustojumā izveidojās vairāku tramvaju sastrēgums, jo kāds VW Golf automašīnas šoferis nogrieza ceļu sabiedriskajam transportam. 

Maskavas ielā, kvartālā starp Dzirnavu un Speķa ielu, dodoties virzienā no centra uz Ķengaragu, ceļa labajā pusē aizliegts novietot automašīnas, taču tieši aiz krustojuma ar Speķa ielu līdzās tramvaja pieturai ir viena legāla vieta, kur novietot tieši vienu mašīnu. Un tieši šodien šajā vietā bija apstājies automašīnas SAAB vadītājs un devies darīšanās. Tikmēr pa Maskavas ielu labā tempā brauca sarkanais Golf, un, kad pamanīja Saab automašīnu, Golf autovadītājs centās to apbraukt un grieza uz sliedēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pieredzējuši autovadītāji labi zina, ka tramvajiem patīk braukt strauji un trinkšķināt savu signālu, tā vietā, lai drusku piebremzētu. Šajā gadījumā gan diez vai tramvajs brauca ātri, jo pēc desmit metriem tam jau bija jāstājas pieturā. Jebkurā gadījumā Ēriks savu vainu tagad nenoliedz.

Par avārijas izraisīšanu uzsākta administratīvā lietvedība, un satiksme tika atjaunota piecpadsmit minūšu laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas