Vīrs negrib šķirt laulību un draud sievai ar nazi

1 komentārs

Aizvakar, 20. aprīlī, no rīta Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Imantā, kur vīrietis ar nazi draud sievietei. Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka cietusī sieviete pirms kāda laika informējusi dzīvesbiedru par vēlmi ar viņu pārtraukt attiecības. Vīrietis tam nav piekritis un norādījis, ka neļaus sievietei aiziet no viņa.

Pirmdien, atrodoties alkohola reibumā, vīrietis bija ieradies veikalā, kur sieviete strādājusi, izvilcis līdzi paņemto nazi un draudējis sievietei. To pamanot, veikala apsargs aizturējis iereibušo vīrieti un izsaucis policiju. Policisti agresīvo vīrieti nogādāja izolatorā. Tika konstatēts, ka aizturētais atradies 2,14 promiļu reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ha-ha
    0

    ha-ha

    Nu kur nu vēl labāka dzīve, sieviete strādā ,vecis dragā riņķī dzerdams.Protams ka negrib šķirties.....

    22.04.2015 22:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas