”Virinātājs” uzmācas nepilngadīgai meitenei

0 komentāri

Rīgā, Ķemeru ielā policisti notvēruši virinātāju, kurš uzmācies nepilngadīgai meitenei. Neprātīgais bezpajumtnieks policijas redzeslokā nonācis jau vairākkārt. Šoreiz tiesa nolēmusi viņu paturēt aiz restēm.

Virinātājs 15 gadus vecajai meitenei uzbrucis Ķemeru ielā. Viņš ar nolaistām biksēm izlecis no pamestas mājas pagalma un piedāvājis skolniecei aplūkot savus dzimumorgānus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis gan savu vainu nodarītajā neatzīst.

Ķemeru ielas apkārtnes iedzīvotāji stāsta, ka kopumā šis rajons kļuvis mierīgāks. Bezpajumtnieku un klaidoņu joprojām ir gana, taču salīdzinot ar laiku pirms desmit gadiem, viss stipri mainījies.

Jāpiebilst, ka nedēļas laikā šis jau ir otrais aizturētais virinātājs, kurš uzmācies nejaušam garāmgājējam. Jau stāstījām, ka pagājušās nedēļas beigās Bolderājā aculiecinieki notvēra 72 gadus vecu ekshibicionistu, kurš kādai sievietei draudēja ar gāzes ieroci.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas